Spółka Hörmann – bramy garażowe

Firma Hörmann od lat zajmuje się dziedziną budowlaną a także bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic jak również napędów. Marka Hörmann jest firmą rodzinną operującą na obszarze dziesięcioleci. Stanowi warunek najdoskonalszych środków a także najdoskonalszej klasy produktów.

Grupa Hörmann jest kierowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna baza marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza biurami siedziby, znajdują się także przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, marka posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma werbuje w nich ponad stu bardzo wysoko wyuczonych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o ma sporą sieć wspólników handlowych na obszarze całego kraju. Gwarantuje ona błyskawiczny i profesjonalny serwis oraz gwarantuje odpowiednią, specjalistyczną obsługę kontrahenta.